PARTNERZY

 

LOGO brandsoulStudio Reklamy i Marki - "Brand Soul" to marka z branży reklamowej, nastawiona na kompleksowe wsparcie firm z sektora MŚP (małe i średnie przedsiębiorstwa), w zakresie brandingu, marketingu, zarządzania, sprzedaży i public relations. Kreatywność, przedsiębiorczość, zaangażowanie, indywidualne i rzetelne podejście, doświadczenie w pracy z klientami, z różnych branż to największe nasze atuty. Zapraszamy do kreatywnej współpracy wszystkie firmy nastawione na rozwój!

 

logo portal msp 01 akceptPORTAL BIZNESOWY DLA MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM - jedyne takie miejsce w sieci. Powstał z myślą właścicielach jak i pracownikach firm z sektora MŚP, którzy w jednym miejscu będą mogli nie tylko wypromować swoja firmę, pozyskać ciekawe informacje dotyczące działania i aktywności innych firm z wielu branż, nawiązać nowe kontakty biznesowe, poznać plan eventów w okolicy, ale także dowiedzieć się jak zdobyć nowych klientów, rozwijać pracowników.

 

logo akademia marki msp 02 akceptSzkolenia marketingowo – sprzedażowe oraz warsztaty wdrożeniowe z zakresu marketingu, budowania marki i sprzedaży dla mikro, małych i średnich firm! # odkrywamy i rozwijamy potencjały # motywujemy # inspirujemy do działania # wspieramy w rozwoju # pomagamy kreować markę # dajemy wskazówki do efektywnego działania # stymulujemy kreatywność.

 

logo kreatorzypomyslow 03#Kreujemy #Planujemy #Inspirujemy #Penetrujemy rynki i szczegółowo poznajemy konkurencję #Opracowujemy plany marketingowe i strategiczne #Wdrażamy na rynek. Chcesz, aby Twój pomysł w końcu został zrealizowany z sukcesem?Planujesz nowy biznes, ale masz wątpliwości co do jego powodzenia? Masz kapitał i wstępny plan, ale potrzebujesz kompletnego wsparcia we wdrożeniu go na rynek? Zapraszamy!

Slider