O NAS

 

 

 

tlo oferta

 

Sprzedaż to nasza pasja!

Sprzedaż to dla nas przyjemność i nieustanny rozwój! Posiadamy ponad 10 letnie w sprzedaży, marketingu, obsłudze Klienta! Łącząc kompetencje z tych wszystkich obszarów możemy zaproponować efektywne usługi sprzedażowe. Agencja pośrednictwa w sprzedaży SALES GO! to Twój Partner w sprzedaży Twoich produktów/ usług.

Pomagamy małym i średnim firmom rozwijać Ich biznesy poprzez pośrednictwo w sprzedaży, koordynowanie działań sprzedażowych lub kreowanie sprzedaży od podstaw. Chcesz zoptymalizować koszty działań sprzedażowych w firmie i zwiększyć efektywność działań? Zapraszamy serdecznie do współpracy. Razem możemy znaczniej efektywniej i kreatywniej :)

Marka Sales go ODPOWIEDZIALNA jest za ogólnie rozumiane wsparcie w sprzedaży. Współpraca może być realizowana w postaci pośrednictwa w sprzedaży (jako przedstawiciel marki) , a także w postaci innych aktywności dla firmy- szkolenia dla personelu sprzedażowego, budowa działu szkoleniowego, tworzenie materiałów ofertowych , edukacja sprzedażowa dla klientów firmy i wiele innych, czyli po prostu wszelkie aktywności związane ze sprzedażą.

Agencja pośrednictwa w sprzedaży SALES GO! to Twój Partner w sprzedaży Twoich produktów/ usług. Pomagamy małym i średnim firmom rozwijać Ich biznesy poprzez pośrednictwo w sprzedaży, koordynowanie działań sprzedażowych lub kreowanie sprzedaży od podstaw. W zakresie naszych usług możemy zaproponować: Pośrednictwo w sprzedaży usług/ produktów jako dział handlowy/ handlowiec Rekrutacja/ szkolenia/ motywacja pracowników sprzedaży Koordynacja działania i pracy działu handlowego Tworzenie struktur sprzedaży w firmie od podstaw, kreowanie pomysłów na działanie.

 

Zapraszamy do naszego kreatywnego biura:)

 

Slider