MARKETING SPRZEDAŻOWY

 

Opis oferty: Marketing nakręca sprzedaż, ale bez informacji zwrotnej z rynku, bieżącego kontaktu z Klientem, weryfikacji działań promocyjnych w terenie, nie ma możliwości realizować sprzedaży na najwyższym poziomie. Liczy się efekt dodatki z bardzo dobrze zaplanowanych działań marketingowych w konwencji potrzeb Klientów i działania na rynku. Odpowiednio opracowane kampanie wdrażające produkt na rynek, kolejno dotarcie z przekazem do Klienta, przygotowanie materiałow infomacyjnych i analiza działań to cały zestaw niezbędnych kroków w przypadku sukcesu sprzedaży.

Zakres współpracy: Opracowanie koncepcji wdrożenia nowych produktów/ usług na rynek, przygotowanie materiałów reklamowych dotyczących produktów/ usług, opracowanie komunikacji marketingowej dla klientów, przygotowanie materiałów wspierających sprzedaż u klienta (np. plakaty, ulotki, naklejki, ekspozytory itp.), dbałość o wizerunek produktu na punkcie sprzedaży, opracowanie planu marketingowego działań wspierających sprzedaż.

Charakter współpracy: Współpraca projektowa, wedle ustalonych celów.

Czas realizacji: W zależności od ustaleń projektowowych.

Korzyści dla Twojej firmy: Kreatywność i nieszablonowe podejście, kompleksowość wsparcia marketingowo-sprzedażowego, ograniczenie kosztów związanych z realizacją zamówienia przez firmę zewnątrzną.

Zapraszamy do kontaktu! Przygotujemy ofertę marketingu sprzedaży dla Twojej firmy.
kontakt@salesgo.pl, kom. 668 027 012

Sprawdż naszą pełną ofertę usług sprzedażowych!

 

 

 

 

 

 

 

 

Slider